להצעת מחיר אטרקטיבית

מלאו את הפרטים הבאים:

הדפסת צ'קים על נייר חלק – קל, נוח, חסכוני ובטוח.

 

פתרון מתקדם ובטיחותי ביותר להפקת המחאות על נייר חלק באופן עצמאי ובדרך יעילה וחסכונית. Check4u הינה מערכת חכמה, המתממשקת לתוכנת ה-ERP הקיימת בכל ארגון, בעזרתה ניתן לבצע את כל תהליך הפקת ההמחאות היישר ממדפסת הלייזר המשרדית, תוך שמירה על סטנדרט אבטחה מקסימלי ועמידה בתקנים הבנקאיים הנדרשים. בכדי להפיק המחאה, כל שיש לעשות הוא להזין את המדפסת בנייר חלק. מערכת check4u תדאג לשאר. מיד יתקבל שיק מעוצב ואיכותי הכולל את סמל החברה, סמל הבנק, פרטי השיק וכמובן השורה המגנטית, הישר ממערכת ה ERP שלכם.

יתרונות מערכת Check4u

קלות

מערכת check4u קלה להפעלה ומתאימה לכל תוכנות הנהלת החשבונות הקיימות כיום בישראל. 

נוחות ויעילות

הדפסת שיקים עם Check4u הינה בטיחותית ביותר והמערכת מצמצמת למינימום את האפשרות לגנוב ולזייף המחאות בכל שלבי ההפקה ואף אחריה: 

נוחות ויעילות

הדפסת המחאות עם מערכת check4u הינה נוחה במיוחד מכיוון שהמערכת ניחנת בגמישות תפעולית גבוהה, המאפשרת ייעול מקסימלי ושליטה בתהליך העבודה. * אין עוד צורך בהחלפת נייר המחאות עבור כל חשבון בנק בעת ההדפסה. * נמנעות הבעיות הקשורות בהצלבת מידע בין הרשומה במחשב וההמחאה המופקת בפועל. 

חסכון

הדפסה עצמאית באמצעות המערכת חוסכת בעלויות שינוע, מעקב ואחסון בטיחותי של הטפסים – אין צורך באחזקה וניהול מלאי הנייר. הדפסת צ'קים עצמאית באמצעות המערכת מאפשרת ניצולת כפולה של מדפסת הלייזר – הדפסת צ'קים והדפסת מסמכים רגילים, תוך חסכון משמעותי בעלויות. שינוי בטפסים כגון שינוי סניף בנק, שינוי כתובת או טלפון בצ'ק מתבצע במהירות ללא צורך בזריקת טפסים ישנים לפח.

בטיחות

הדפסת שיקים עם Check4u הינה בטיחותית ביותר. המרכיבים הייחודיים של מנגנון האבטחה מאפשרים הפקה איכותית ומבוקרת ומצמצמים למינימום את האפשרות לגנוב ולזייף המחאות בכל שלבי ההפקה ואף אחריה: בטרם הפקתן, לא ניתן לגנוב המחאות ריקות "המתגלגלות" בארגון, בשל היותן דף חלק וחסר ערך. בזמן תהליך ההפקה מופעלים מנגנוני אבטחה כגון הצפנת הגופן המגנטי למניעת שימוש לא מורשה ומניעת הדפסה נוספת במקרה של תקלה. שימוש בגופני אבטחה מיוחדים לסכום ולשם המוטב ונייר המחאות המשלב אלמנטים בטיחותיים כגון: רקע אולטרא סגולי, צבעים בטחוניים, הולוגרמות והטבעות מיוחדות, מונעים זיוף לאחר ההפקה ומאפשרים העברת המחאות בטוחה בדואר.

ובנוסף…יופי

הדפסת צ'קים נקיה ואסטתית, כאשר הנתונים מותאמים באופן מושלם לטופס הצ'ק.

מלא את השדות הבאים ותענה בהקדם:

מטרת הפניה:

פרסום בגוגל פרסום בגוגל קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support