להצעת מחיר אטרקטיבית

מלאו את הפרטים הבאים:

משבר תעשיית הנייר

משבר תעשיית הנייר

תעשיית הנייר סובלת ממשבר עולמי של ירידה בצריכה.
חברת נייר חדרה שנקלעה למשבר חמור, היא המפורסמת בגופים שמוכרים פתרונות נייר. אולם, חווינו זאת לפני מספר חודשים עם מעריב ובכלל, בשנים האחרונות עשרות בתי דפוס נסגרו וצמצמו במצבת העובדים.
העולם צורך פחות נייר. הצורך להתייעל, לחסוך והטרנד הירוק גורמים להימנע מהדפסות בכלל. ההערכות בעולם הן שצריכת הנייר הלבן יורדת בין 2%-4% בכל שנה ובישראל התמונה הזאת לא שונה.
נתחים גדולים מתעשיית הספרים עברו לקוראים הדיגיטליים; בנקים מתגאים שהפקידים שלהם מייצרים פחות ניירת; ארגונים וחברות עברו לשלוח חשבונות וחשבוניות בדואר האלקטרוני.
המעבר לשליחת חשבוניות בדואר אלקטרוני העמיד אתגרים לא פשוטים בפני המחוקק. מחד הרצון לאפשר לכולם לשלוח חשבוניות במייל ומאידך גיסא הרצון למנוע זיופים והלבנת הון.
כבר בשנת 2004 אפשר החוק הישראלי משלוח חשבוניות מס, חשבוניות זיכוי וקבלות באמצעות מייל, כקבצים חתומים בחתימה אלקטרונית מאובטחת או מאושרת, אך נראה שהפריחה בנושא הגיע רק לאחרונה.
אם בהתחלה רק ארגונים גדולים ראו את הפוטנציאל הכספי בנושא, עם השנים, השוק התבגר ואף ארגונים בינוניים וקטנים הבינו את החיסכון הטמון בשליחת מסמכים באימייל, והבינו שאין טעם לשלוח אפילו 200 חשבוניות בדואר רגיל כיוון שחישוב פשוט מראה ששליחתם עולה לארגון כמעט אלף ₪ מידי חודש (4-5 ₪ לחשבונית: מעטפה, בול, זמן קיפול ושליחה בדואר, כתיבה על גבי המעטפה וכו').

לשוק נכנסו פתרונות אשר נחלקים לשתי תפיסות:

  1. שליחת מסמכים חתומים דרך שירות בענן
  2. שליחת מסמכים חתומים דרך מחשב מקומי בארגון

ההשקעה הראשונית בשני המקרים היא קטנה והחזר ההשקעה (ROI) מהיר.
ההבדלים בין שני סוגי הפתרונות נובעים בדרך כלל מכמות המסמכים שהארגון שולח:

  1. הפתרון מבוסס הענן מחייב בדרך כלל על כל שליחת מסמך.
  2. הפתרון המקומי לא מוגבל.

 

פתרונות אלו נתנו מענה למסמכים אשר נשלחים ממערכת הנהלת החשבונות של הארגון (פריוריטי, חשבשבת, SAP Business one, SAP R3, Oracle, אינטגרל, קו מערכות, מיקרוסופט ועוד רבים וטובים…) ללקוחות.
אך מה עושים עם כל המסמכים המצטברים בארגון דוגמת חשבוניות ותעודות משלוח שהלקוח חתם עליהם ומהווים אסמכתא משפטית לקבלת הסחורה. מה עושים עם חשבוניות ספקים, תעודות זיכוי, מסמכי יבוא ויצוא, חוזים, הסכמים עם לקוחות וספקים, תיקי עובדים ועוד…
על זה נדבר במאמר הבא…
לסיכום, אין ספק שהעולם הולך לדיגיטציה של מסמכים, ארגונים שלא יערכו בהתאם ויתאימו עצמם לעולם החדש יפסידו מול המתחרים.

מלא את השדות הבאים ותענה בהקדם:

מטרת הפניה:

פרסום בגוגל פרסום בגוגל קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support